Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків на території населених пунктів Павлівської сільської територіальної громади

Організатором громадського обговорення є Виконавчий комітет Павлівської сільської ради  (розпорядження сільського голови від 04.12.2023 року №0303-ОД «Про проведення громадського обговорення щодо перейменування вулиць та провулків на території населених пунктів Павлівської сільської ради»).

Відповідно до вимог Закону України «Про засудження та заборону пропаганди російської імперської політики в Україні і деколонізацію топонімів» (далі – Закон), Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їх символіки», внесена пропозиція щодо переліку об’єктів топоніміки (вулиць та провулків), назви яких підлягають перейменуванню.

Перелік вулиць населених пунктів Павлівської сільської територіальної громади, назви яких пропонуються до перейменування:

с. Вівчарне – вул. Восьме Березня;

с. Зелене – вул. Гагаріна;

с. Нововасилівка – вул. Першотравнева;

с. Новоукраїнка – вул. Першотравнева;

с. Солоне – вул. Малиновського, пров. Гагаріна;

с. Шевченкове – вул. Матросова.

Громадські обговорення триватимуть з 04.12.2023 року до 04.02.2024 року.

Пропозиції приймаються на поштову адресу: 70005, Запорізька область, Запорізький район, с. Павлівське, вул. Залізнична, буд. 28,

електронну адресу: pavlivska1@ukr.net

Пропозиції учасників обговорення, що подаються в письмовій формі або надсилаються електронною поштою, повинні бути із зазначенням прізвища, імені, по батькові та адреси особи, яка їх надає (для юридичних осіб і органів самоорганізації із зазначенням їх найменування та місцезнаходження).

Анонімні пропозиції та пропозиції, що оформлені неналежним чином розглядатися не будуть.

У разі ненадходження жодної пропозиції щодо зміни назви тієї чи іншої визначеної вулиці – пропозиція буде надаватись Виконавчим комітетом Павлівської сільської ради.