Павлівська громада
Вільнянський район, Запорізька область

Новини Павлівської сільської ради

Всесвітній день поезії.

Дата створення: 09:01 21.03.2018

 «Поезія – це завжди неповторність…».  Саме такими  словами напередодні Всесвітнього Дня поезії, розпочалася літературна  година "Поезія - це свято" з старшокласниками  Нововасилівського  НВК . Ці рядки геніальної української поетеси Ліни Костенко, гармонійно вплелися в поетичну композицію заходу. Діти  з задоволенням слухали та читали твори українських поетів, а згодом, класний керівник Олена Анатоліївна Барна, надала слово запрошеним  гостям - художньому керівнику Нововасилівського СБНТД  Ірині Петрівні Павлюковій, та  самодіяльній поетесі, Світлані  Володимирівні Яковчук (Вогник). Ірина  Павлюкова  розповіла  учням про початок своєї літературної  творчості, читала  власні вірші  «Сад для мами», «Рідний край» , «Осіння рапсодія»та  порадила дітям, зробити перший крок до  випробовування себе в поезії. З великою  цікавістю та пожвавленням   діти сприймали  гуморески «Ода вчителям», «Батькам»  у виконанні авторки - Світлани  Яковчук . Більшу частину творчої скарбнички Світлани Володимирівни становить лірична поезія, яка завжди надихає, звеличує й окриляє . У народі кажуть, що поезія – це музика душі. А коли душа не байдужа до світу, до тривог його мешканців, то неодмінно хочеться поділитись своїми думками і почуттями. Саме так народжується  поезія. Поезія, яка  може стати відповіддю на найгостріші  духовні питання сучасної  молоді.

«Вони для нас виборюють життя» - День українського Добровольця.

Дата створення: 10:27 16.03.2018

14 Березня, в Нововасилівському СБНТД проведо виховний захід «Вони для нас виборюють життя» - приурочений Дню українського Добровольця. Учні Нововасилівського НВК зустрілися з воїном – добровольцем 93-ї механізованої бригади 1-го мінометного батальйону – Боярко Олексієм Григоровичем. Слова привітання та найкращих побажань Олексію Григоровичу, адресувала волонтер А.М.Яланська. Діти ділилися думками щодо подій в зоні АТО та задавали питання стосовно буднів добровольця, про братерство і дружбу , які допомагають під час служби в зоні АТО. На заході була присутня і мама бійця – Світлана Миколаївна Островська. Діти, подякували її за виховання захисника Батьківщини, подарували музичні вітання та квіти, а для бійця виготовили власноруч вітальні листівки та оберіг.

День народження Т.Г.Шевченка у Нововасилівському СБНТД

Дата створення: 10:14 16.03.2018

"Мудра, світла книга — то«Кобзар» Тараса,

8 березня у Нововасилівському НВК

Дата створення: 10:01 16.03.2018

Нарешті настав цей березневий день, коли сильна стать може задовольнити всю прекрасну половину людства подарунками, кольорами почуттів і радості. Нововасилівський НВК Павлівської сільської ради цей день також не оминув стороною. У переддень свята, 7 березня, діти щиро вітали своїх вчителів, а хлопчики своїх однокласниць. Не менш приємним подарунком став концерт. У ньому брали участь учні як старших, так і молодших класів. Вони порадували своїм співом, звабливими та запальними танцями, зворушливими віршами. Тож вмійте дивувати жінок, бережіть їх і даруйте їм радість та позитивні емоції не лише 8-го березня, а й щодня. Зі святом любі і дорогі представниці прекрасної статі, щастя вам, ніжності, кохання!

Обговорення питань із запровадження Концепції Нова українська школа.

Дата створення: 15:11 07.03.2018

7 березня 2018 року були проведені зустрічі  працівників відділу освіти, культури, молоді та спорту Павлівської сільської ради начальника відділу Шалімової О.І., головного спеціалісту відділу Овдієнко О.А., заступника голови Федіної О.І. з директорами, завучами та вчителями майбутніх перших класів Семененківського та Нововасилівського навчально-виховних комплексів. Метою зустрічей було висвітлення питання запровадження Концепції Нової української школи у загальноосвітніх начальних закладах І-го ступеня, забезпечення комплектуванням освітніх закладів обладнанням для діяльнісного навчання та створення розвивального освітнього середовища для учнів перших класів.

Зі святом весни, шановні жінки!

Дата створення: 09:39 07.03.2018

Шановні жінки!!!! Павлівська сільська рада вітає Вас з цим чудовим святом весни. Бажаємо Вам щастя, весняного настрою, кохання та сімейного добробуту!!!

Година патріотичного виховання «Їх вже зустріли небеса».

Дата створення: 08:14 21.02.2018

20 лютого в Нововасилівському СБНТД проведена година патріотичного виховання «Їх вже зустріли небеса» до 4 річниці Революції Гідності. Діти підготували повідомлення про події на майдані. В ході заходу, переглянули відео-фільм «Небесна сотня», із циклу «Зима, що нас змінила»,запалили свічку пам’яті та вшанували загиблих хвилиною мовчання

Масляна 2018

Дата створення: 09:05 19.02.2018

17 лютого весело відсвяткували Масляну жителі Павлівської громади. Чимало люду цього дня зібралося до Нововасилівського СБНТД, усі були в піднесеному настрої, зі сцени лунали пісні та веснянки у виконанні дітей. Запальними танцями порадували гостей свята самодіяльні колективи «Дитинство» та «Натхнення», гучними оплесками глядачі дякували солістів Анастасію Рясну, Олега Міхно та Єлизавету Бублій.

«Біль мій, Афганістан»

Дата створення: 08:28 16.02.2018

15 лютого в Нововасилівському СБНТД, до 29 річниці з дня виведення Радянських військ з Афганістану проведена тематична година «Біль мій, Афганістан». Для учнів 7-8 класів був організований перегляд документального фільму «Без терміна давнини». Оформлена тематична поличка «Афганістан: подвиг, пам’ять, життя», яка у цифрах, фактах та фотоматеріалах відображала шляхи тяжкої афганської війни.