Павлівська громада
Вільнянський район, Запорізька область

Новини Павлівської сільської ради

«Вони для нас виборюють життя» - День українського Добровольця.

Дата створення: 10:27 16.03.2018

14 Березня, в Нововасилівському СБНТД проведо виховний захід «Вони для нас виборюють життя» - приурочений Дню українського Добровольця. Учні Нововасилівського НВК зустрілися з воїном – добровольцем 93-ї механізованої бригади 1-го мінометного батальйону – Боярко Олексієм Григоровичем. Слова привітання та найкращих побажань Олексію Григоровичу, адресувала волонтер А.М.Яланська. Діти ділилися думками щодо подій в зоні АТО та задавали питання стосовно буднів добровольця, про братерство і дружбу , які допомагають під час служби в зоні АТО. На заході була присутня і мама бійця – Світлана Миколаївна Островська. Діти, подякували її за виховання захисника Батьківщини, подарували музичні вітання та квіти, а для бійця виготовили власноруч вітальні листівки та оберіг.

День народження Т.Г.Шевченка у Нововасилівському СБНТД

Дата створення: 10:14 16.03.2018

"Мудра, світла книга — то«Кобзар» Тараса,

8 березня у Нововасилівському НВК

Дата створення: 10:01 16.03.2018

Нарешті настав цей березневий день, коли сильна стать може задовольнити всю прекрасну половину людства подарунками, кольорами почуттів і радості. Нововасилівський НВК Павлівської сільської ради цей день також не оминув стороною. У переддень свята, 7 березня, діти щиро вітали своїх вчителів, а хлопчики своїх однокласниць. Не менш приємним подарунком став концерт. У ньому брали участь учні як старших, так і молодших класів. Вони порадували своїм співом, звабливими та запальними танцями, зворушливими віршами. Тож вмійте дивувати жінок, бережіть їх і даруйте їм радість та позитивні емоції не лише 8-го березня, а й щодня. Зі святом любі і дорогі представниці прекрасної статі, щастя вам, ніжності, кохання!

Обговорення питань із запровадження Концепції Нова українська школа.

Дата створення: 15:11 07.03.2018

7 березня 2018 року були проведені зустрічі  працівників відділу освіти, культури, молоді та спорту Павлівської сільської ради начальника відділу Шалімової О.І., головного спеціалісту відділу Овдієнко О.А., заступника голови Федіної О.І. з директорами, завучами та вчителями майбутніх перших класів Семененківського та Нововасилівського навчально-виховних комплексів. Метою зустрічей було висвітлення питання запровадження Концепції Нової української школи у загальноосвітніх начальних закладах І-го ступеня, забезпечення комплектуванням освітніх закладів обладнанням для діяльнісного навчання та створення розвивального освітнього середовища для учнів перших класів.

Зі святом весни, шановні жінки!

Дата створення: 09:39 07.03.2018

Шановні жінки!!!! Павлівська сільська рада вітає Вас з цим чудовим святом весни. Бажаємо Вам щастя, весняного настрою, кохання та сімейного добробуту!!!

Година патріотичного виховання «Їх вже зустріли небеса».

Дата створення: 08:14 21.02.2018

20 лютого в Нововасилівському СБНТД проведена година патріотичного виховання «Їх вже зустріли небеса» до 4 річниці Революції Гідності. Діти підготували повідомлення про події на майдані. В ході заходу, переглянули відео-фільм «Небесна сотня», із циклу «Зима, що нас змінила»,запалили свічку пам’яті та вшанували загиблих хвилиною мовчання

Масляна 2018

Дата створення: 09:05 19.02.2018

17 лютого весело відсвяткували Масляну жителі Павлівської громади. Чимало люду цього дня зібралося до Нововасилівського СБНТД, усі були в піднесеному настрої, зі сцени лунали пісні та веснянки у виконанні дітей. Запальними танцями порадували гостей свята самодіяльні колективи «Дитинство» та «Натхнення», гучними оплесками глядачі дякували солістів Анастасію Рясну, Олега Міхно та Єлизавету Бублій.

«Біль мій, Афганістан»

Дата створення: 08:28 16.02.2018

15 лютого в Нововасилівському СБНТД, до 29 річниці з дня виведення Радянських військ з Афганістану проведена тематична година «Біль мій, Афганістан». Для учнів 7-8 класів був організований перегляд документального фільму «Без терміна давнини». Оформлена тематична поличка «Афганістан: подвиг, пам’ять, життя», яка у цифрах, фактах та фотоматеріалах відображала шляхи тяжкої афганської війни.

День Святого Валентина у Нововасилівському СБНТД

Дата створення: 08:25 16.02.2018

Старшокласники, як і старша молодь, вже встигли полюбити День Святого Валентина. Саме старшокласники Нововасилівського НВК 14 лютого святкували День Святого Валентина в Нововасилвському СБНТД. Ведучі розповіли про історію виникнення свята, потім співали пісні та читали поезію в якості вітань одне одному, в ігровій формі зізнавалися в любові, змагалися в конкурсах. Закінчилося свято солодким чаюванням та даруванням Валентинок на згадку про один з прекрасних днів щасливої пори дитинства.

Інформаційна година: «Вячеслав Чорновіл-людина що пробудила Україну»

Дата створення: 08:22 09.02.2018

07 лютого в Нововасилівському сільському Будинку народної творчості та дозвілля проведена інформаційна година: «Вячеслав Чорновіл - людина що пробудила Україну» в ході якої відбулися : Бесіда: «Безсмертний боєць з тоталітарним режимом» та Перегляд відео-документального фільму: «Той,що пробудив Кам’яну державу” - режисера Володимира Онищенка.