Павлівська громада
Вільнянський район, Запорізька область

Новини Павлівської сільської ради

Всесвітній день протидії торгівлі людьми

Дата створення: 15:54 18.07.2018

      30 липня світова спільнота відзначає Всесвітній день протидії торгівлі людьми. Проблема торгівлі людьми – одного з найнегативніших явищ сучасного суспільства – уперше була піднята правозахисниками на початку ХХ століття.

УВАГА! ПРЯМА ЛІНІЯ!

Дата створення: 09:11 10.07.2018

        У четвер, 19 липня 2018 року, відбудеться пряма телефонна лінія, під час якої на запитання громадян відповідатиме депутат Запорізької обласної ради, голова постійної комісії з питань земельних відносин, охорони надр, екології та раціонального природокористування Закарлюка Олег Васильович.

Вітання з Днем Конституції України

Дата створення: 17:43 27.06.2018

У 1996 році Верховна Рада України, висловлюючи суверенну волю громадян нашої держави і спираючись на багатовікову історію українського державотворення та на на світовий досвід, прийняла Основний Закон України — Конституцію, яка стала реальною і дієвою основою розбудови незалежної демократичної держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

ІІ Регіональний фестиваль майстрів народного мистецтва "Світ калинового узору"

Дата створення: 09:00 24.06.2018

      23 червня 2018 року у м. Вільнянськ на площі "Фестивальній" відбувся ІІ Регіональний фестиваль майстрів народного мистецтва "Світ калинового узору", в якому прийняли участь і майстрині Павлівської громади.Прикрасою фестивалю стали роботи вишивальниць с.Семененкове Людмили Олексієнко,Любові Хомутенко,Любові Асмолової, роботи квітів в техніці канзаші представила Альона Новікова, привертали увагу гостей фестивалю оригінальні вироби в техніці плетіння гачком від Цинкуш Тетяни.Вироби в техніці ткацтво герданів з бісеру, та застосування фоамірану в творчості рукоділля надала Ірина Павлюкова (с.Нововасилівка).Техніку художньої обробки деревини, вже другий рік поспіль представляв на фестивалі учень Нововасилівського НВК Удовиченко Валентин, який за свої знання та вміння в цій справі завдячує своєму наставнику Тріщуку Івану Васильовичу.Приємно, що в час комп'ютерних технологій люди не забувають про творчу спадщину, а дбають про її відродження несучи її на всеогляд в люди.

УВАГА! ЗМІНА РАХУНКІВ З 02 ЛИПНЯ 2018р.

Дата створення: 08:57 22.06.2018

https://rada.info/upload/users_files/04353285/60cb6e73e143d7d2f555f9f742e42472.xls

День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата створення: 08:48 22.06.2018

22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшло в життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу, коли близько чотирьох годин ранку німецько-фашистські війська без оголошення війни перейшли кордон Радянського Союзу, віроломно порушивши підписаний раніше Пакт про ненапад. Україна у роки Другої світової війни зазнала колосальних людських втрат. Ми віддаємо данину шани та любові ветеранам за їх героїзм і жертовність. Світла пам'ять усім загиблим за свободу України. День початку Німецько-радянської війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.Багато років минуло з дня закінчення Другої світової війни. Йдуть від нас в інший світ люди, які бачили страшне обличчя війни. Та ми не повинні забувати цей страшний урок історії, щоб не допустити нової війни на нашій землі.

В Києві відбувся ХІV Український муніципальний форум

Дата створення: 19:06 18.06.2018

Нині більшість державних грошей знаходяться саме у місцевих бюджетах, –заявивПрезидент Українина ХІV Українському муніципальному форумі.

Відтепер у Павлівській громаді свій інспектор праці!

Дата створення: 14:23 15.06.2018

                  Сьогодні, 14 червня, провідний спеціаліст Павлівської сільської ради, отримала службове посвідчення інспектора праці

Святкування Дня захисту дітей у Громаді

Дата створення: 20:31 01.06.2018

1 Червня – Міжнародний день захисту дітей. Традиційно – весело святкується цей день в Павлівській громаді. Головними учасниками свята були учні двох навчальних закладів Павлівської сільської ради . Старші учні Семененківського НВК приймали участь в цікавій ігровій програмі «Форд – Буаяр», молодші - розважалися в конкурсах,співали, танцювали . Нововасилівський НВК святкував на майданчику місцевого Будинку культури за програмою «Вітрила дитинства». Подорожували казковими країнами з Капітаном та Юнгою, приймали участь у вікторинах, веселих конкурсах…,а проте, краще розповість фоторепортаж зі свята.