Всесвітній день поезії.

Дата: 21.03.2018 09:01

«Поезія – це завжди неповторність…».  Саме такими  словами напередодні Всесвітнього Дня поезії, розпочалася літературна  година "Поезія - це свято" з старшокласниками  Нововасилівського  НВК . Ці рядки геніальної української поетеси Ліни Костенко, гармонійно вплелися в поетичну композицію заходу. Діти  з задоволенням слухали та читали твори українських поетів, а згодом, класний керівник Олена Анатоліївна Барна, надала слово запрошеним  гостям - художньому керівнику Нововасилівського СБНТД  Ірині Петрівні Павлюковій, та  самодіяльній поетесі, Світлані  Володимирівні Яковчук (Вогник). Ірина  Павлюкова  розповіла  учням про початок своєї літературної  творчості, читала  власні вірші  «Сад для мами», «Рідний край» , «Осіння рапсодія»та  порадила дітям, зробити перший крок до  випробовування себе в поезії. З великою  цікавістю та пожвавленням   діти сприймали  гуморески «Ода вчителям», «Батькам»  у виконанні авторки - Світлани  Яковчук . Більшу частину творчої скарбнички Світлани Володимирівни становить лірична поезія, яка завжди надихає, звеличує й окриляє . У народі кажуть, що поезія – це музика душі. А коли душа не байдужа до світу, до тривог його мешканців, то неодмінно хочеться поділитись своїми думками і почуттями. Саме так народжується  поезія. Поезія, яка  може стати відповіддю на найгостріші  духовні питання сучасної  молоді.