8 березня у Нововасилівському НВК

Дата: 16.03.2018 10:01

Нарешті настав цей березневий день, коли сильна стать може задовольнити всю прекрасну половину людства подарунками, кольорами почуттів і радості. Нововасилівський НВК Павлівської сільської ради цей день також не оминув стороною. У переддень свята, 7 березня, діти щиро вітали своїх вчителів, а хлопчики своїх однокласниць. Не менш приємним подарунком став концерт. У ньому брали участь учні як старших, так і молодших класів. Вони порадували своїм співом, звабливими та запальними танцями, зворушливими віршами. Тож вмійте дивувати жінок, бережіть їх і даруйте їм радість та позитивні емоції не лише 8-го березня, а й щодня. Зі святом любі і дорогі представниці прекрасної статі, щастя вам, ніжності, кохання!

Фоторепортаж підготувала Барна О.А.