«Вони для нас виборюють життя» - День українського Добровольця.

Дата: 16.03.2018 10:27

14 Березня, в Нововасилівському СБНТД проведо виховний захід «Вони для нас виборюють життя» - приурочений Дню українського Добровольця. Учні Нововасилівського НВК зустрілися з воїном – добровольцем 93-ї механізованої бригади 1-го мінометного батальйону – Боярко Олексієм Григоровичем. Слова привітання та найкращих побажань Олексію Григоровичу, адресувала волонтер А.М.Яланська. Діти ділилися думками щодо подій в зоні АТО та задавали питання стосовно буднів добровольця, про братерство і дружбу , які допомагають під час служби в зоні АТО. На заході була присутня і мама бійця – Світлана Миколаївна Островська. Діти, подякували її за виховання захисника Батьківщини, подарували музичні вітання та квіти, а для бійця виготовили власноруч вітальні листівки та оберіг.