100-річчя подій Української Революції 1917–1921 років.

Дата: 26.03.2018 10:36

В рамках заходів  до 100-річчя подій Української Революції 1917–1921 років в приміщенні бібліотеки Нововасилівського СБНТД  проведено історичний хроноскоп  «Українська весна 1917–1921 років: Боротьба за Олександрівськ», оформлена інформаційна поличка – присвячена визволенню міста Олександрівська (м. Запоріжжя) навесні 1918 року. Бібліотекар  С.Л.Осауленко повідомила присутніх учнів Нововасилівського НВК про нове видання книги «Українська весна».Художній керівник СБНТД  І.П.Павлюкова організувала для дітей перегляд  відеоролика з презентації  книги, в якій, завдяки плідній роботі історика Юрія Щура , зібрані спогади столітньої  давнини.