Участь у доброчинній акцій «Великодній кошик»

Дата: 03.04.2018 15:41

Незабаром кожна українська сім’я почне готуватися до Великодня. Великдень – свято особливо шановане та величне. У ці дні ми не повинні забувати про тих, хто стоїть на сторожі нашого спокою та миру на передовій. Кожен воїн повинен відчути свято Великодня, його тепло та любов.

Саме тому, вчителі, учні та батьки Нововасилівського НВК долучилися до акції «Великодній кошик солдату». Мета акції – зібрати  для українських бійців І батареї 55 Запорізької артилерійської бригади, які захищають незалежність та територіальну цілісність України у зоні проведення антитерористичної операції подарунки до Великодніх свят, донести їм особливу підтримку, світло і радість Воскресіння Господнього.

Байдужих не було. Приносили все, що було: продукти харчування, засоби особистої гігієни, одяг тощо. Учні 1 -8 класів намалювали малюнки та зробили обереги з Великодніми привітанням для солдатів АТО. Велика вдячність всім, хто долучився до акції та вніс свою частку добра, розуміння, підтримки нашим захисникам.