Творча зустріч з Олександром Авраменком

Дата: 03.04.2018 15:42

В сучасних умовах розвитку освіти в Україні важливого значення набула система науково-методичної роботи, головною метою якої є надання реальної, дієвої допомоги у формуванні професійної майстерності педагога.  У рамках проведення «Школи філологічних наук», яку проводить філологічний факультет Запорізького національного університету, 29 березня 2018 року о 10.00 в актовій залі (другий навчальний корпус ЗНУ) відбулася творча зустріч з Олександром Авраменком, доцентом Київського університету імені Грінченка, автором шкільних підручників з української мови та літератури. На цій зустрічі була присутня учитель української мови та літератури Нововасилівського НВК Кирик С.С. Під час заходу  О.Авраменко  багато уваги приділив такому питанню, як моделювання сучасного уроку української мови та літератури з урахуванням ключових компетентностей. Також учасники зустрічі взяли участь в інтерактивних змаганнях, під час яких вони мали змогу перевірити орфоепічні нюанси вимови, вміння правильно ставити наголос,  лексичні норми.