Павлівська громада
Вільнянський район, Запорізька область

Свято «Прощавай, букварику»

30 березня у Нововасилівському НВК відбулося свято «Прощавай, букварику» Щоб віддати належну шану Букварику, до свята готувалися особливо старанно.

 Першокласники вивчили вірші про літери, а також підготували танок «Мій букварик». Учні 5 класу перетворилися на казкових героїв і теж взяли активну участь у святі. До урочисто прикрашеного класу завітали Пеппі Довга Панчоха, Буратіно, Червона Шапочка, Попелюшка, не обійшлося, звичайно, і без Баби Яги. Головним героєм був Букварик, який пояснив Андрійкові, що треба вчитися та охайно ставитися до Зошита і Лінійки. Казкове дійство закінчилося фінальною танцювальною композицією казкових героїв. Сьогодні учні першого класу прочитали останню сторіночку букваря, подолали першу сходину до Країни Знань.

Свято Букварика закінчилося, але шлях до знань тільки розпочався. І це свято – перша сходинка у шкільному житті, яку першокласники подолали разом із своєю першою учителькою Суровою Л. О., яка стала їм і другою мамою, і другом, і мудрим наставником.« повернутися до списку новин