Павлівська громада
Вільнянський район, Запорізька область

Наставництво для роботи з дітьми, які виховуються в інтернатних закладах, з метою їх підтримки та підготовки до самостійного життя.

Наставництво для роботи з дітьми, які виховуються в інтернатних закладах, з метою їх підтримки та підготовки до самостійного життя.

 

   З метою  підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування прийнято Закон України від 08.09.2016 р. № 1504-VIII «Про забезпечення організаційно-правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування». Даний закон запроваджує інститут наставництва для роботи з дітьми, які виховуються в інтернатних закладах.

  Ми прагнемо привернути увагу громадськості до становища дітей, які проживають та виховуються в закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

     Наставництво це  добровільна безоплатна діяльність наставника з надання дитині, яка проживає у закладі для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування, іншому закладі для дітей, індивідуальної підтримки та допомоги, насамперед у підготовці до самостійного життя.

                                                     

 

Якщо Ви не байдужі до майбутнього України,

якщо Ви маєте життєвий досвіт, яким можете поділитись,

якщо Ваша душа повна любові та

Ви відчуваєте сили та бажання стати для дитини – сироти авторитетом та помічником, то ми чекаємо на Вас!!!

 

Консультацію та детальнішу інформацію щодо наставництва можна отримати у спеціалістів відділу надання соціальних послуг Павлівської сільської ради з понеділка по п’ятницю з 8.00 до 17.00 год.

 « повернутися до списку новин