Павлівська громада
Вільнянський район, Запорізька область

Відтепер у Павлівській громаді свій інспектор праці!

Сьогодні, 14 червня, провідний спеціаліст Павлівської сільської ради, отримала службове посвідчення інспектора праці

Нагадаємо, що посада інспектора праці була впроваджена у зв’язку із делегуванням органам місцевого самоврядування повноважень із здійснення контролю у сфері зайнятості та оплати праці. Контрольні повноваження інспектора праці підтверджуються службовим посвідченням.

До слова, інформацію щодо виданих посвідчень інспекторам праці органів місцевого самоврядування можна перевірити на сайті Держпраці у розділі “Здійснення державного контролю  за додержанням законодавства про працю” підрозділі – Інформація про службові посвідчення інспекторів праці органів місцевого самоврядування   або за телефоном (044) 288-10-00.