День Скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

Дата: 22.06.2018 08:48

22 червня 1941 року трагічною сторінкою увійшло в життя мільйонів українців. У цей день розпочалася найжахливіша війна в історії нашого народу, коли близько чотирьох годин ранку німецько-фашистські війська без оголошення війни перейшли кордон Радянського Союзу, віроломно порушивши підписаний раніше Пакт про ненапад. Україна у роки Другої світової війни зазнала колосальних людських втрат. Ми віддаємо данину шани та любові ветеранам за їх героїзм і жертовність. Світла пам'ять усім загиблим за свободу України. День початку Німецько-радянської війни став в Україні історичним днем глибокої скорботи.Багато років минуло з дня закінчення Другої світової війни. Йдуть від нас в інший світ люди, які бачили страшне обличчя війни. Та ми не повинні забувати цей страшний урок історії, щоб не допустити нової війни на нашій землі.