ІІ Регіональний фестиваль майстрів народного мистецтва "Світ калинового узору"

Дата: 24.06.2018 09:00

23 червня 2018 року у м. Вільнянськ на площі "Фестивальній" відбувся ІІ Регіональний фестиваль майстрів народного мистецтва "Світ калинового узору", в якому прийняли участь і майстрині Павлівської громади.Прикрасою фестивалю стали роботи вишивальниць с.Семененкове Людмили Олексієнко,Любові Хомутенко,Любові Асмолової, роботи квітів в техніці канзаші представила Альона Новікова, привертали увагу гостей фестивалю оригінальні вироби в техніці плетіння гачком від Цинкуш Тетяни.Вироби в техніці ткацтво герданів з бісеру, та застосування фоамірану в творчості рукоділля надала Ірина Павлюкова (с.Нововасилівка).Техніку художньої обробки деревини, вже другий рік поспіль представляв на фестивалі учень Нововасилівського НВК Удовиченко Валентин, який за свої знання та вміння в цій справі завдячує своєму наставнику Тріщуку Івану Васильовичу.Приємно, що в час комп'ютерних технологій люди не забувають про творчу спадщину, а дбають про її відродження несучи її на всеогляд в люди.