Про проведення обласного благодійного марафону до Дня Збройних Сил України

Дата: 20.11.2018 12:28

За ініціативи обласної координаційної ради учасників Антитерористичної операції та за підтримки обласної державної адміністрації у Запорізькому регіоні стартує єдиний в Україні четвертий благодійний марафон до Дня Збройних Сил України.

Кошти марафону спрямують на адресну допомогу колишнім солдатам, в першу чергу, інвалідам та пораненим, родинам загиблих героїв, ветеранам, які потребують поліпшення соціально-побутових умов або потрапили до складної життєвої ситуації.

Розподіл коштів, які надійшли від підприємств, установ, організацій, жителів області, відбувається за територіальним принципом, у межах надходжень від громад, міст, районів.

На даний час на території Павлівської сільської ради (ОТГ) проживає 34 учасників АТО, серед яких 4 з інвалідністю.

Давайте разом віддячимо нашим захисникам!

Бажаючі прийняти участь у благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України можуть перевести кошти за наступними реквізитами:

1. Одержувач коштів – громадська організація «Запорізька міська організація ветеранів АТО»
  2. Розрахунковий рахунок – 26003055740780 в АТ «Приватбанк»
  3. Код ЄДРПОУ банку – 14360570
  4. Код ЄДРПОУ організації – 41730055
  5. МФО – 313399
  6. Призначення платежу – участь у обласному благодійному марафоні до Дня Збройних Сил України від ( назва підприємства, установи, організації, дані фізичної особи) для (назва громади).

Сподіваємось на активну участь жителів нашої громади!