Дата: 09.04.2021 09:19

09 квітня 2021 р. колектив Павлівськоі сільської ради в рамках Місячника Благоустрою Павлівськоі громади провів традиційне весняне прибирання території, прилеглої до адмін будівлі сільської ради. До суспільно корисної праці долучилось чимало співробітників. Не зважаючи на прохолодну погоду з ентузіазмом, гарним настроєм та бойовим духом, розібравши необхідний інвентар, працівники сільської ради впорядковували територію.

Роботи було зроблено дуже багато – зібрали сміття, прибрали торішнє листя, обрізали кущі та дерева, розчистили територію від сміття, висадили квіти, попідмітали доріжки та ін.

Дякуємо усім небайдужим співробітникам, які взяли участь у суботнику та привели в належний стан територію парку в с.Павлівське. Попрацювали із завзяттям і результат того вартий. Ви найкращі !