Павлівська сільська рада долучилася до акції з висадження 1 000 000 дерев у рамках глобального екологічного проєкту “Озеленення України”.

Дата: 10.04.2021 10:12

Висаджування 1 млн дерев в Україні – це частина глобальної ініціативи з висаджування дерев у 100 країнах світу.

Висадка дерев – це найпростіший і найдієвіший спосіб боротьби з кліматичними змінами, які відчувають всі.

Працівники навчально-виховного комплексу, мешканці, співробітники сільської ради, депутат Федіна О.І.,долучилися до всеукраїнської акції “Мільйон дерев за добу” та висадили саджанці в майбутньому парку відпочинку в селі Семененкове.

Дякуємо всім тим, хто долучився до цієї акції: Сторожук О.М., Сторожук М.О., Сторожук О.В., Попович Л.В., Запорожская С.А., Мамонт О.И., МастилоЛ.М., Аносов В.І., Азарова С.Н., ЛукьянчукА.А., Шалин В.В., Ворона М.П., Новиков В.И., Потоцкая Л.И., Єсаян Артур, Єсаян Араік, Єсаян Генрих, Стасев В., Осинский А.Л., Алексеенко В.А., Алексеенко Н.Н., Алексеенко М. та Біляєвському збагачувальному комбінату за надання саджанців

#Greening_of_the_Planet

#ОзелененняУкраїни