ПРОГРАМИ

Програма забезпечення належного функціонування Вільнянського місцевого архіву на 2021 рік.

Програма "Удосконалення системи надання медичної допомоги хворим нефрологічного профілю мешканців Павлівської сільської ради на 2021-2022 рік"

Цільова програма "Призовна дільниця на 2021-2024 роки "

Програма "Сплата членських внесків членами Асоціації міст України на 2021 рік"

ПРОГРАМА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ПАВЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ (ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ) НА 2021-2025 РОКИ

Програма сприяння військовим частинам у похованні загиблих захисників України, які зареєстровані на території Павлівської сільської ради на 2021-2025рр.

Програма "Турбота" Павлівської сільської ради на 2021 - 2025рр.

Програма захоронення осіб постійного місця проживання на території Павлівської сільської ради на 2021-2025роки

Програма надання допомоги громадянам, які отримують програмний гемодіаліз на 2021 рік

Програма надання допомоги громадянам на проведення медичних досліджень на 2021-2025р.

Програма "Програма оздоровлення та відпочинку дітей" на 2021-2025 рік.

Комплексна програма сім'ї та забезпечення прав дітей" Назустріч дітям" на 2021-2025р.

Комплексна прогрма підтримки та співфінансування комунального некомерційного підприємства " Вільнянський центр первинної медико-санітарної допомоги" Вільнянської районної ради на 2021 рік.

Комплексна програма "Соціальне таксі"