Повідомлення про оголошення конкурсу

Павлівська сільська рада (індекс 70005, Запорізька область, Запорізький район,  с.Павлівське, вул.Залізнична, б.28, контактний телефон (06143) 90-3-21) оголошує конкурс на заміщення вакантної посади спеціаліста 1 категорії відділу «Центр надання адміністративних послуг» Павлівської сільської ради.

Вимоги до кандидата: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи.

Необхідні документи: заява про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на службу в органи місцевого самоврядування; заповнена особова картка (форма П-2ДС) з відповідними додатками; одну фотокартку розміром     4 х 6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, тощо; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); письмове повідомлення про подання електронної декларації про доходи та майно за минулий рік, документ про повну загальну середню освіту за умови, що такий документ підтверджує вивчення української мови як навчального предмета (дисципліни) або державний сертифікат про рівень володіння державною мовою, що видається Національною комісією зі стандартів державної мови.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці надається кадровою службою за телефоном                  (06143) 9-03-21.

З переліком питань для підготовки до конкурсу можна ознайомитися в Павлівській сільській раді.

Термін прийняття документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення конкурсу на веб-сайті Павлівської сільської ради.

Документи надавати за адресою:

70005, Запорізька область, Запорізький район, с.Павлівське, вул.Залізнична, б.28,  Павлівська сільська рада, кадрова служба.

Читати новину
02 Лютого, 2024