Павлівська громада
Вільнянський район, Запорізька область

Регіональний тренінг для соціальних працівників

      На початку вересня в м. Запоріжжі пройшов регіональний тренінг для соціальних працівників з питань психологічної реабілітації населення, постраждалого внаслідок конфлікту, та психологічної допомоги сім`ям, що проживають безпосередньо із зоною конфлікту за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Тренінг провели Царенко Людмила, психолог, психотерапевт, старший науковий співробітник Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України, учасник бойових дій, та Войтович Марія, психолог, психотерапевт, науковий співробітник Інституту психології імені Г.С.Костюка НАПН України.

Під час семінару були розглянуті наступні питання:

  1. Психологічна реабілітація учасників АТО. Законодавча база.
  2. Основні принципи надання психологічної допомоги постраждалим внаслідок психотравмівних ситуацій.
  3. Особливості переживання стресових і травмівних ситуацій.
  4. Техніки стабілізації гострого стану.
  5. Психодіагностика.
  6. Сімейне консультування.
  7. Потреби та емоції.

Спеціаліст відділу надання соціальних послуг Павлівської сільської ради пройшла навчання з даних питань та отримала сертифікат.

Відтепер мешканцям Павлівської громади доступна кваліфікована допомога сім`ям учасників АТО та сім`ям, що проживають безпосередньо із зоною конфлікту.

Дорогі захисники нашої держави, звертайтесь до відділу надання соціальних послуг Павлівської сільської ради з понеділка по п`ятницю з 8.00 до 17.00! Ми з радістю Вам допоможемо!« повернутися до списку новин