ІНФОРМАЦІЯ ПРО ЗАРЕЄСТРОВАНИХ КАНДИДАТІВ НА ПОСАДУ СІЛЬСЬКОГО ГОЛОВИ ПАВЛІВСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ У ВІДПОВІДНИХ БАГАТОМАНДАТНИХ ВИБОРЧИХ ОКРУГАХ НА ПЕРШИХ ВИБОРАХ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ

Деревянченко Ольга Олександрівна, 1977 року народження, громадянка України, освіта вища, безпартійна, фахівець з МТЗ, КП НВК «Іскра», мешкає: місто Запоріжжя, Запорізький район, Запорізька область, самовисування.

Клименко Анатолій Васильович, 1978 року народження, громадянин України, освіта вища, безпартійний, сільський голова, Павлівська сільська рада Вільнянського району Запорізької області, мешкає: місто Вільнянськ, Запорізький район, Запорізька область, висунутий Запорізькою обласною організацією ПП  «СЛУГА НАРОДУ».

Линник Олена Олександрівна, 1975 року народження, громадянка України, освіта вища, безпартійна, асистент вчителя, Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів№2 Вільнянської районної ради, мешкає: місто Вільнянськ, Запорізький район, Запорізька область, самовисування.

Нікітенко Валерій Іванович, 1963 року народження, громадянин України, освіта вища, безпартійний, заступник директора по безпеці, ТОВ «Алтрейд» місто Вільнянськ, мешкає: місто Вільнянськ, Запорізький район, Запорізька область, самовисування.

Пасічніченко Дмитро Васильович, 1979 року народження, громадянин України, освіта вища, член політичної партії «НАШ КРАЙ», головний інженер, ТОВ «Біляївський збагачувальний комбінат», мешкає: село Зелене, Запорізький район, Запорізька область, самовисування.

Супруненко Олександр Васильович, 1965 року народження, громадянин України, освіта вища, безпартійний, приватний підприємець, мешкає: місто Вільнянськ, Запорізький район, Запорізька область, самовисування.