Урочисте відкриття комп’ютерного класу в СЕМЕНЕНКІВСЬКОМУ НВК

Дата: 21.11.2018 18:28

Модернізація системи освіти з урахуванням сучасних тенденцій розвитку освітньої галузі одним з найголовніших питань, яке завжди знаходиться на першому місці. Адже забезпечення розвитку сучасного інформаційно-комунікаційного, матеріально-технічного оснащення освітнього процесу в кожному навчальному закладі це так важливо, особливо забезпечення широкого доступу до інформаційних ресурсів.

Так, 21.11.2018 року відбулось урочисте відкриття комп’ютерного класу в СЕМЕНЕНКІВСЬКОМУ НВК.

Придбання комп’ютерної техніки в кількості 11 одиниць, 10 з яких склали комп’ютери та 1 багатофункційний пристрій було здійснено за рахунок коштів Павлівської сільської ради в сумі 115 тис. грн.

На відкритті були присутні сільський голова Клименко Анатолій Васильович, голова Вільнянської РДА Іванов Дмитро Юрійович, заступник голови Вільнянської РДА Степаненко Оксана Миколаївна, керівник апарату Вільнянської РДА Білоконь Світлана Вікторівна.

З нагоди відкриття комп’ютерного класу учні навчального закладу підготували святковий концерт та привітали гостей. Діти з радістю прийняли  нове комп’ютерне обладнання та одразу протестували його.