Акція «Міжнародний день чистих берегів»

Дата: 02.10.2018 17:17

15 вересня 2018 року відбулася екологічна акція «Міжнародний день чистих берегів» (International Clean Beach day). Акція проводиться за підтримки Європейського Союзу та інших міжнародних організацій кожен рік у треті вихідні вересня і проходить по всьому світу. Зокрема, цього дня відбуваються акції на узбережжях річок, морів та океанів з метою попередження забруднення побутовими відходами водних ресурсів.
Нововасилівський НВК долучився до проведення екологічної акції «Міжнародний день чистих берегів». Учні 8 класу вирушили до ставка у селі Значково, де всі разом очищали берег від забруднення побутовими відходами.
«Чисто не там, де прибирають, а там, де не смітять!» — стверджує народна мудрість. Отже, давайте поважати воду, затишну вроду природи і працю один одного, і тоді чистими будуть і наші водойми, і наші душі.