Берегиня

Дата: 10.10.2018 17:03

З метою розвитку, та підтримки обдарованої і талановитої учнівської молоді, патріотичного і громадського виховання дітей, заохочення її до творчої самореалізації, залучення до кращих традицій національної культури Семененківський НВК провів шкільний етап конкурсу-виставки «Берегиня роду українського».

За підсумками шкільного етапу було визначено кращі роботи таких учнів: Поліни Цинкуш, Абашевої Вікторії, Новікової Анастасії та Сторожука Олександра. Їхні роботи направленні на Обласну виставку-конкурс дитячої творчості «Берегиня роду українського» в рамках Всеукраїнського дитячо-юнацького фестивалю народного мистецтва «Смарагдові витоки» та Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край». Бажаємо нашим умільцям успіхів та перемоги!