Дня козацтва та День захисника України у Семененківському НВК

Дата: 13.10.2018 17:44

До Дня козацтва та до Дня захисникаУкраїни в нашому закладі пройшов ряд заходів:

конкурс малюнків та плакатів - 08.10 - 12.10.2018р.;

- участь у конкурсі шкільних флешмобів "Привітання захисникамУкраїни" - 11.10.2018р.;

- участь у благодійній акції "Допоможи солдату – захисти Батьківщину" - 24.09 - 12.10.2018р.;

"Козацькі забави" для учнів молодшої ланки - 11.10.2018р.

12 жовтня відбулося загальношкільне свято "Козацький гарт", яке розпочалося козацьким маршем. Змагалися рої: "Січовики", "НащадкиСірка", "Нічнаварта", "Дружба", "Козаки", "Джура". Учасники показали свою спритність, кмітливість, розумподалавшиперепони на станціях: "Козацька вікторина", "Пісенна", "Творча", "Спортивна", "Влучний стрілок", "Одягни козака". Поки козацька старшина підбивала підсумки, юні козаки провели футбольний матч. На останок всі смакували справжній козацький куліш. Кращі команди будуть нагороджені грамотами та пам'ятними призами на шкільній лінійці 16.10.2018р.

Всім дякуємо! Було дуже весело та цікаво.Фото без опису