Шкільний етап ІХ Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської імені Тараса Шевченка

Дата: 23.10.2018 21:35

З метою вшанування творчої спадщини видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка, виявлення творчої та обдарованої молоді, розвитку їхнього творчого потенціалу, виховання у молодого покоління українців поваги до мови і традицій свого народу, підвищення рівня мовної освіти.

18 жовтня 2018 року у Нововасилівському та Семененківському НВК Павлівської сільської ради було проведено перший (шкільний) етап ІХ Міжнародного мовно – літературного конкурсу учнівської імені Тараса Шевченка. Діти показали свої знання з життєвого та творчого шляху Кобзаря, а також висловили свої думки стосовно значення творчості Тараса Шевченка для України та її народу.

Члени журі відзначили, що найкращі результати показали такі  конкурсанти:

Нововасилівський НВК:

Уліщенко Вікторія (5 клас), Вініченко Вікторія (6 клас), Чабаненко Дарина (7 клас), Уліщенко Валерія (7 клас), Суров Ростислав (8 клас), Фаніна Катерина (8 клас), Вацко Вікторія (9 клас).

Семененківський НВК:

Рясна Анастасія (6 клас), Сторожук Олександр (6 клас), Лимар Єлизавета (6 клас), Кім Дмитро (10 клас), Парфільєва Сніжана ( 11 клас).