До уваги сімей з дітьми з інвалідністю!

Дата: 25.10.2018 16:57

БФ «БО «Карітас Запоріжжя» в рамках проекту «Підтримка дітей та молоді з інвалідністю» має можливість організувати розвивальний простір для дітей з інвалідністю та їх сімей.

Мета: надати соціальні, психологічні, педагогічні послуги дітям та їх родинам для розвитку навчання та майбутньої самореалізації.

Основними завданнями проекту є:

1. Психологічна та фізична реабілітація дітей, молоді з інвалідністю та їхніх сімей, що включатиме супровід та допомогу (діагностика, індивідуальна підтримка, психолого-педагогічне консультування)
  2. Організація заходів соціальної інтеграції:
  • Навики соціальної інтеграції (відвідування громадських місць, взаємодія бенефіціарів та інших членів місцевих громад)
  • Соціальні навики та навики самообслуговування (організація тренінгів для отримання досвіду жити більш незалежно: турбота про власне здоров’я, гігієну, здійснення покупок)
  • Творчі навики (робота майстерень у різних арт-техніках та з різними матеріалами)
  1. Організація зустрічей родин для надання можливості дітям з інвалідністю, їхнім батькам, сиблінгам адаптуватись в соціальні групи, розширити коло спілкування, мати друзів та підтримати один одного.

Тому для отримання допомоги звертайтесь до відділу надання соціальних послуг Павлівської сільської ради або до благодійної організації «Карітас Запоріжжя».

Графік роботи:

Вт. – Пт.: 10.00 – 13.00