День працівника соціальної сфери

Дата: 01.11.2018 19:57

Професійне свято - День працівника соціальної сфери, яке припадає на першу неділю листопада, встановлено в Україні за указом Президента на підтримку ініціативи працівників системи органів праці і соціальної політики.

Шановні працівники соціальної сфери!

Прийміть наші щирі привітання з нагоди професійного свята!

На ваші плечі покладене одне з найважливіших і відповідальніших завдань – державна підтримка і соціальний захист громадян, заснований на принципах індивідуального підходу до кожної людини. Виконання цієї місії неможливе без доброти, такту, а часом і самозречення. Саме завдяки вашій праці і самовіддачі нам є чим гордитися, адже праця соціального працівника завжди була і залишається однією з найблагородніших в світі!