До уваги мешканців Павлівської сільської ради!

Дата: 09.11.2018 13:36

30 жовтня 2018 року на сайті Павлівської сільської ради була розміщена відповідь на звернення голови ГО «Вольтерра»

8 листопада 2018 року Павлівська сільська рада отримала відповідь, на це звернення від ДУ «ЗО ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР МІНІСТЕРСТВА ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я  УКРАЇНИ» щодо радіоактивності води. В листі надані рекомендації ініціаторам замовлень випробувань для з’ясування причин перевищення питомої сумарної альфа-активності провести розширене дослідження, а сам факт перевищення питомої сумарної альфа-активності у воді, призначеної для споживання людиною, не є підставою для заборони її використання.                                                       Копію відповіді доводимо до Вашого відома.