Шановні працівники сільського господарства!

Дата: 17.11.2018 11:59

Сердечно вітаємо Вас із професійним святом - Днем працівників сільського господарства!
    Щиро вдячні Вам за любов до землі, терпіння і витримку. Бажаємо міцного здоров’я, щастя, добра та наснаги. Хай і надалі рясно колосяться щедрими врожаями Ваші ниви, хай втілюються в життя Ваші плани, задуми та сподівання на радість Вашим рідним, на благо нашої громади та піднесення добробуту всього українського народу. Хай обходять Вас стороною природні стихії, а Ваші родини живуть у сімейному затишку, щасті, благополуччі та при доброму здоров'ї!

Довідково:День працівників сільського господарства України - професійне свято працівників сільського господарства, підприємств з переробки сільськогосподарської сировини, харчової промисловості, заготівельних, водогосподарських та обслуговуючих підприємств і організацій агропромислового комплексу України. Відзначається щорічно у третю неділю листопада.

Свято було засноване 7 жовтня 1993 року Указом Президента України № 428/93 на підтримку ініціативи працівників агропромислового комплексу України.