Сімейні форми виховання

Дата: 24.11.2018 19:14

Запорізьким обласним центром для сім`ї, дітей та молоді 8-10 листопада проведено семінар для фахівців із соціальної роботи та надавачів соціальних послуг «Створення та забезпечення діяльності надавачів соціальних послуг щодо розвитку сімейних форм виховання».

Спеціаліст відділу надання соціальних послуг Панасюк Анна Іванівна пройшла навчання щодо розвитку сімейних форм виховання, по закінченню якого склала екзамен на «відмінно».

Під час семінару було розглянуто наступні питання:

1. Законодавчо-нормативні документи з напрямку роботи «сімейні форми виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування».
  2. Порядок здійснення соціального супроводження сімей, які виховують дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
  3. Основні закономірності розвитку поведінки дитини на різних вікових етапах.
  4. Методи сімейного виховання. Дисципліна як складовий елемент виховання дітей.
  5. Сексуалізована поведінка. Причини, наслідки та інструменти подолання. Що повинні знати діти.

Також семінар відвідала завідувач сектору опіки, піклування та усиновлення служби у справах дітей Запорізької обласної державної адміністрації Заїзжай Тетяна Станіславівна, яка провела лекцію та відповіла на питання учасників семінару.

Загалом семінар був насичений корисною, цікавою інформацією та проведений за допомогою різних методів  роботи, що сприяло створенню позитивної атмосфери, за що хочеться подякувати тренерам Макущенко Юлії Юріївні та Шашмуріній Карині Валеріївні.

Якщо Ви не байдужі до дитячих доль,

якщо Ви маєте життєвий досвіт, яким можете поділитись,

якщо Ваша душа повна любові та

Ви відчуваєте сили та бажання стати для дитини – сироти рідною родиною та створити прийомну сім’ю або будинок сімейного типу звертайтесь до відділу надання соціальних послуг Павлівської сільської ради.