Павлівською сільською радою оголошено акцію «Подаруй бібліотеці книгу»!

Дата: 21.09.2020 13:40

«30 вереснями святкуватимемо Всеукраїнський день бібліотек, а це чудова нагода зробити подарунок! А найкращий подарунок, як відомо, – це книга. Бібліотека завжди допомагала своїм читачам: одержати знання, відкрити для себе незвіданий світ і, взагалі, знайти відповіді на всі запитання. Сьогодні час допомогти бібліотекам! 20 вересня по 05 жовтня приєднуйтеся до акції «Подаруй бібліотеці книгу». Можливо, саме ваша книга стане комусь у нагоді: спонукає замислитись чи дасть пораду, а може, просто стане комусь гарним співрозмовником! Чекаємо вас! Будемо щиро вдячні!

Запрошуємо всіх охочих долучитися до наповнення бібліотечного фонду цікавими, корисними, пізнавальними книжками.