18 грудня 2020 року в приміщенні Павлівської сільської ради підвели підсумки конкурсу на кращу новорічну іграшку.

Дата: 21.12.2020 10:13

До конкурсного журі надійшло 95 робіт, що вразили  розмаїттям кольорів, оригінальністю, художнім смаком, фантазією та креативними дизайнерськими здібностями учасників. У ході визначення кращих із кращих прикрас, зверталась увага на їх унікальність та оригінальність, художнє оформлення та естетичність виробу, рівень володіння технікою та майстерність виконання. Деякі представлені роботи, на жаль, не відповідали визначеним вимогам до конкурсної іграшки, хоча вражали своїм зовнішнім виглядом. Після тривалих обговорень визначили переможців. Переможців та активних учасників конкурсу очікують нагороди.

Подивуватися дитячими творіннями зможе кожен охочий, адже ялинкові іграшки, які були подані на конкурс, будуть прикрашати  зелені красуні  під час свят.

Відкриття Новорічних ялинок відбудеться за графіком:

у селі Нововасилівка – 23 грудня 2020 року о 10:00 год.;

у селі Семененкове – 23 грудня 2020 року о 11:30 год.;

у селі Солоне – 23 грудня 2020 року о 13:00 год.

Дякуємо  за активну  участь в конкурсі!

Від  душі  вітаємо з прийдешніми святами. Бажаємо щастя, здоров’я, добра й радості. Хай здійсняться всі найзаповітніші мрії, серце наповниться любов’ю, добром, вірою в найкраще!

Виконавчий комітет Павлівської сільської ради, оргкомітет конкурсу