Шановні мешканці Павлівської сільської ради!

Дата: 19.01.2021 17:14

РІШЕННЯ №122 від 21.09.2020 Фото без опису

Результати поіменного голосування

Виконавчий комітет надає роз’яснення з приводу даного рішення.

Наказом ГУ Держгеокадастру у Запорізькій області від 26.07.2019 №8-989/15-19-СГ змінено цільове призначення земельної ділянки площею 5,9344 з земель державної власності сільськогосподарського призначення на землі  промисловості, транспорту, зв’язку, енергетики, оборони

Наказ ГУ Держгеокадастру

29 липня 2019 р. земельна ділянка з кадастровим номером 2321586100:01:001:0195 надана в оренду ТОВ «БЗК» зг.дог.оренди землі  Головним управлінням Держгеокадастру у Запорізькій області строком на 49 років.

Договір оренди землі

В зв’язку зі зміною цільового призначення земельної ділянки (кадастровий номер 2321586100:01:001:0195 ) ТОВ БЗК розробило технічну документацію із землеустрою з нормативно грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення (кадастровий номер 2321586100:01:001:0195 )  , а згідно ст.23 Закону України «Про оцінку земель» ….. «Технічна документація з бонітування ґрунтів, економічної оцінки земель та нормативної грошової оцінки земельних ділянок затверджується відповідною сільською, селищною, міською радою. Протягом місяця з дня надходження технічної документації з бонітування ґрунтів, економічної оцінки земель, нормативної грошової оцінки відповідна сільська, селищна, міська рада розглядає та приймає рішення про затвердження або відмову в затвердженні такої технічної документації.

{Частина перша статті 23 в редакції Закону № 2498-VIII від 10.07.2018}

Підставою для відмови у затвердженні технічної документації з бонітування ґрунтів, економічної оцінки земель, нормативної грошової оцінки земельних ділянок може бути лише її невідповідність вимогам законів та прийнятих відповідно до закону нормативно-правових актів або розташування земель чи земельних ділянок на території іншої територіальної громади. Рішення про відмову в затвердженні технічної документації з бонітування ґрунтів, економічної оцінки земель, нормативної грошової оцінки земельних ділянок має містити посилання на конкретні норми законів та прийнятих відповідно до закону нормативно-правових актів, яким суперечить відповідна технічна документація.

Тому 21.09.2020.на розгляд  депутатів Павлівської сільської ради було винесено проект рішення «Про затвердження технічної документації із землеустрою з нормативно грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення (кадастровий номер 2321586100:01:001:0195 )  в оренду ТОВ «БЗК».

З прийняттям цього рішення депутати Павлівської сільської ради збільшили надходження до бюджету в 15 разів

На підставі вищевикладеного, Павлівська сільська рада, вкотре наголошує: перевіряти отриману інформацію з неофіційних джерел.

З оригіналами документів , ви має можливість ознайомитись, згідно чинного законодавства,  в приміщенні Павлівської сільської ради.