ПАСПОРТНІ ПОСЛУГИ

Дата: 28.07.2021 15:42

28 липня 2021 р. до відділу «ЦНАП» Павлівської сільської ради завітали підопічні комунальної установи «Любомирівський психоневрологічний інтернат» Запорізької обласної ради для оформлення паспорту громадянина України у вигляді ІД картки. Адміністратором та спеціалістом було надано якісне обслуговування.

Звертаючись за оформленням паспортів до відділу «ЦНАП» Павлівської сільської ради Вас чекають невеликі черги, швидке та комфортне обслуговування.

Запрошуємо всіх бажаючих скористатися паспортними послугами для оформлення ІД картки та закордонного паспорту.

Попередній запис, а також більш детальна інформація щодо оформлення біометричних документів здійснюється за телефоном: (06143)90-3-21, (098)073-59-12

Обідня перерва з 12-00 до 13-00

Вихідні: субота, неділя