Благодійна акція ВБФ «Серце до серця»

Дата: 06.10.2021 21:53
Кількість переглядів: 1961

З 1 квітня по 30 вересня 2021 року відбулась XVI Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» головною метою якої є збір коштів на придбання медичного обладнання для дитячих неонатологічних відділень – «Здорові немовлята».

Павлівська сільська рада долучилась до благодійної акції «Серце до серця»-зібрано 2 тис. 60 грн. Найбільш активну участь прийняли в акції Солоненський НВК та працівники Павлівської сільської ради.

Загалом щорічно в Україні народжується приблизно 10 000 дітей із вродженими вадами серця, з них близько 1500 немовлят мають критичну ваду серця та потребують невідкладного хірургічного втручання.

Спільними зусиллями дамо можливість битися всім маленьким сердечкам країни!Фото без опису