Ні!” насильству у власній родині

Дата: 25.11.2021 15:55

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня  у регіонах України в рамках загальнонаціональної акції “16 днів проти насильства” проводяться  різноманітні заходи, спрямовані на те, щоб привернути увагу суспільства до проблем насильства в сім’ї, торгівлі людьми, захисту прав дітей, жінок , тощо.

На території Запорізького району діє декілька мобільних бригад соціально-психологічної допомоги особам, які постраждали від домашнього насильства. Павлівська сільська рада в повному обсязі фінансує  діяльність мобільної бригади та для забезпечення якісної та ефективної роботи даного підрозділу, надала автомобіль.

Кожен, хто потерпає від насильства, має сказати “Ні!” насильству у власній родині. Не дозволяйте нікому принижувати та ображати Вас. Ви маєте право на безпечне життя без знущань та страху!

Шановні мешканці Павлівської сільської ради, просимо Вас негайно повідомляти про випадки домашнього насильства та про осіб, які потребують допомоги за телефоном 0980272041.Фото без опису