Профілактична бесіда

Дата: 30.12.2021 13:21

29 грудня фахівці Запорізького РУ ГУ ДСНС України у Запорізькій області провели профілактичну бесіду з працівниками  Павлівської сільської ради. Під час зустрічі обговорили такі важливі питання: як діяти при виявленні пожежі; як користуватися первинними засобами пожежогасіння; як треба діяти при розливі ртуті та нагадали правила евакуації, та правила пожежної безпеки при користуванні електроприладами.

Вогнеборці закликали працівників суворо слідкувати за дотриманням протипожежного режиму, чітко виконувати правила пожежної безпеки в повсякденному житті. Нагадали, що при пожежі слід телефонувати 101 або 112 та вручили інформаційні листівки тематичного характеру.