ЗАХОДИ БЕЗПЕКИ ПІД ЧАС ВОДОХРЕЩА!

Дата: 18.01.2022 16:22

19 січня відзначатимемо одне з головних свят - Водохреща. Для того, щоб свято не обернулося трагедією необхідно чітко дотримуватися правил поведінки перебування на воді та льоду.

Консультаційний пункт з питань цивільного захисту при виконавчому комітет сільської ради звертає  увагу громадян на можливі небажані наслідки для здоров’я та закликає утриматися від купання на несанкціонованих пляжах, особливо там де не перевірене дно. Рекомендуємо проводити ритуал Водохреща під пильним наглядом медичних працівників та представників служб порятунку! Ні в якому разі не купайтеся в стані алкогольного сп'яніння! Намагайтесь уникнути переохолодження! Бережіть своє здоров’я та життя!

Також усім відвідувачам хрещенській купелі необхідно знати: в ополонці необхідно бути всього кілька секунд – зазвичай не більше трьох, – потім потрібно перевдягнутися у теплий одяг і піти в тепле приміщення або автомобіль, де відразу випити гарячого чаю з медом.

Якщо ви виявили у себе наступні ознаки:

• озноб;
  • тремтіння;
  • блідість;
  • а згодом і посиніння шкіри, губ;
  • біль у пальцях рук та ніг, можете сміливо констатувати: переохолодження!

При легкому переохолодженні достатньо тепло вдягнутися, випити гарячий солодкий чай або каву, щоб зігрітися.

Але, якщо переохолодження тривало досить довго, воно може розвитися в обмороження, тобто пошкодження тканин у результаті дії низьких температур.

Перед тим, як прийняти рішення зануритися в крижану воду, обов’язково треба проконсультуватися з лікарем щодо стану власного здоров’я. І якщо він виявить протипоказання, то краще утриматися від традиційних купань.

Подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких, не нехтуйте правилами безпечної поведінки на воді.

Бажаємо Вам веселого та безпечного святкування!

Якщо ви виявили у себе наступні ознаки:

• озноб;
  • тремтіння;
  • блідість;
  • а згодом і посиніння шкіри, губ;
  • біль у пальцях рук та ніг, можете сміливо констатувати: переохолодження!

Бажаємо Вам веселого та безпечного святкування!Фото без опису