Вакцинація!!!

Дата: 31.01.2022 16:58

В Україні вакцинація від COVID-19 розпочалася 24 лютого 2021 року.

Вакцинація – це єдиний ефективний спосіб подолання пандемії COVID-19. Міністерство охорони здоров'я ставить стратегічну мету - сформувати в українців колективний імунітет до смертельно небезпечної хвороби.
      А з цією метою потрібно, аби щонайменше 70% дорослого населення імунізувалися.

Для збереження здоров’я та життя мешканців громади старше 60 років співробітники Павлівської сільської ради почали особисте опитування громадян, які бажають вакцинуватися від COVID-19. За думкою лікарів, це найуразливіша категорія населення, здоров’я якої страждає від COVID-19 більше.

Для зручності мешканців організована мобільна бригада, яка і буде проводитиме вакцинування безпосередньо вдома у мешканців громади.

Всі бажаючі вакцинуватися можуть зателефонувати на номер 0980735912 (с. Павлівське), 0680793654 (с. Семененкове), 0671446251 (с. Солоне).Фото без опису