КОНКУРС визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Павлівської сільської територіальної громади

Дата: 17.11.2022 12:08

1.Організатор конкурсу: Виконавчий комітет Паплівської сільської ради ради; вул. Залізнична, 28, село Павлівське, Запорізький район, Запорізька  область, 70005.

2. Підстава для проведення конкурсу: Рішення Виконавчого комітету сільської «Про організацію та проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Павлівської сільської територіальної громади».

3. Місце, дата і час проведення конкурсу: вул. Залізнична, 28,    село Павлівське, Запорізький район, Запорізька  область, 70005.

Дата: 21.12.2022 р.; Час: 14.00 год.

Відповідальна особа – Андрій Федорович РАКОВЕЦЬзаступник сільського голови з питань виконавчих органів  Павлівської сільської  ради, тел. 097-766-25-93

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

• наявність матеріально-технічної бази;
  • вартість надання послуг;
  • досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;
  • наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

5. Характеристика території, де будуть надаватися послуги з поводження з побутовими відходами: Павлівська сільська  рада займає площу – 16 792,35 га. З них: землі житлової забудови – 815,2 га.

6. Характеристика об'єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:

Кількість багатоквартирних будинків – 28 одиниць.

Кількість житлових будинків приватної власності (садибні) – 1910 одиниці.

Чисельність населення всього по Павлівській сільській раді – 4985 чол.

7. Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об’єктів поводження з побутовими відходами: Офіційно визначені на території Дніпропетровської та Запорізької областей  відповідними органами місцевого самоврядування об’єкти по прийому і розміщенню побутових відходів, потужність яких не менша 150 тис. куб. м.

8. Способи, місце та кінцевий строки подання конкурсних пропозицій:

• Спосіб: особисто або поштою.
  • Місце: 70005, Запорізька область, Запорізький район, село Павлівське, вул. Залізнична, 28, кабінет заступника сільського голови  Павлівської сільської ради.
  • Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: до 16.00 год. 20.12.2022 року.