До уваги абонентів КП «Павлівський сількомунгосп»

Дата: 19.06.2023 17:08

До уваги абонентів КП «Павлівський сількомунгосп»

Шановні абоненти (споживачі), з 01 .07.2023 року всі абоненти, яким надається послуга з централізованого водопостачання,  будуть отримувати (за адресою оформлення договору про надання послуги)  рахунки за спожиту воду,    за абонентське обслуговування за послугу з централізованого водопостачання та за послугу з вивезення твердих побутових відходів  . В зв’язку з цим та відповідно до п.4.29 «Публічного договору про надання послуг з централізованого водопостачання» від 18.04.2023 року  (розміщений на веб-сайті Павлівської сільської ради) нагадуємо, що  споживач    щомісяця з 25 по 30 число зобов’язаний передавати показання вузлів  обліку водопостачання (лічильників) виконавцю за номером телефону 0685838692, або приєднатись до групи «КП Павлівський сількомунгосп» у Viber, або особиcто у робочий час до КП «Павлівський сількомунгосп» за адресою с. Павлівське, пров.Тихий, буд, 8.

Нагадуємо також, що у випадку не надання споживачами у вказаний термін показань вузлів  обліку водопостачання , відповідно до вимог п.4 ст.11 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», для цілей комерційного або розподільного обліку виконавцем комунальної послуги протягом трьох місяців приймається середньодобове споживання таким споживачем відповідної комунальної послуги за попередні 12 місяців, У разі відсутності інформації про показання вузлів обліку та/або недопущення споживачем виконавця або іншої особи, що здійснює розподіл обсягів комунальної послуги, до відповідного вузла обліку для зняття показань після закінчення тримісячного строку з дня не допуску, виконавець комунальної послуги зобов’язаний здійснювати розрахунки з такими споживачами як із споживачами, приміщення яких не оснащені вузлами розподільного обліку.

Інформуємо, що відповідно до п.2 ст. 11 Закону України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання», споживач щомісяця передає показання вузлів розподільного обліку виконавцю відповідних комунальних послуг у спосіб, передбачений договором. Виконавець періодично, не менше одного разу на рік, проводить контрольне зняття показань вузлів розподільного обліку/приладів - розподілювачів теплової енергії у присутності споживача або його представника.

Інформуємо, що відповідно до  п.2 розділу IV«Правил користування системами централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення в населених пунктах  України» затверджених наказом міністерства з питань житлово комунального господарства України №190 від 27.06.2018 року (нормативно-правовий акт)  самовільним приєднанням до систем централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення вважається:

-відсутність або невідповідність нормам розміщення споживачем засобів комерційного обліку води:

-зафіксовані виконавцем послуги з централізованого водопостачання  факти пошкодження пломб, індикаторів впливу магнітного поля, втручання у роботу та виведення з ладу вузлів комерційного обліку води;

-недопущення чи перешкоджання виконавцю послуги з централізованого водопостачання/централізованого водовідведення у встановленні чи опломбуванні вузла комерційного обліку чи його елементів, проведенні обстеження мереж водопостачання та водовідведення споживача та їх обладнання, знятті показників засобу обліку.

Споживачі, у яких виявлено порушення, відповідно до цього пункту підлягають відключенню від системи централізованого питного водопостачання, а витрати на від’єднання/приєднання оплачуються цими споживачами.

З повагою адміністрація КП «Павлівський сількомунгосп»