Вакансія

Дата: 02.02.2024 15:26

Павлівській сільській раді на посаду головного спеціаліста з питань культури потрібен спеціаліст у сектор з питань освіти і культури.

У період воєнного стану конкурс на зайняття посади в органі місцевого самоврядування  не проводиться.

Вимоги до кандидата на посаду: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою. Без вимог до стажу роботи, громадянство України, володіння комп’ютером та державною мовою.

Необхідні документи: заява, копія паспорта громадянина України, копія ідентифікаційного номеру, копії всіх документів про освіту з додатками,  фото 3х4, заповнену особову картку  форма  П-2ДС з додатками, письмове повідомлення про подання електронної декларації за 2023 рік(подається з 12.10.2023, реєстр декларацій відкритий), свідоцтво про загальну середню освіту з додатком про підтвердження вивчення української мови, для військовозобов»язаних ще  копію військового квитка.

Заяву разом з документами надавати за адресою: Запорізька область, Запорізький район, с.Павлівське, вул. Залізнична, б.28  з 8 години до 17 години щоденно, крім п'ятниці  з  8 години до 15-45 години.

Довідки та додаткова інформація за телефоном (06143) 90-3-21.