Заради перемоги України об’єднуємо зусилля з міжнародними партнерами на всіх рівнях.

Дата: 20.02.2024 15:25

🇺🇦 🇫🇷Президент України Володимир Зеленський та президент Франції Емманюель Макрон підписали Безпекову угоду. Документ є безпрецедентним у відносинах України та Франції та укладений у межах Спільної декларації, яку прийняли Україна та члени «Групи семи» у Вільнюсі 12 липня 2023 року.

В угоді йде мова про:

▪️підтримку майбутньому членству України в НАТО

▪️зобов'язання допомогти Україні в захисті території, протидії агресії з боку росії, та підтримці інтеграції України в європейські та атлантичні безпекові структури.

▪️розвитку військових можливостей України, з акцентом на протиповітряній обороні - Франція допоможе в навчанні, обладнанні та розвитку оборонпрому

З перших місяців війни мешканці Запорізької області і всієї України відчувають підтримку Франції.  Тепер наші країни підписали зобов’язання працювати разом для створення сил, здатних не лише захищати Україну сьогодні, але й стримувати можливі загрози в майбутньому.