Окупанти не економлять на пропаганді: використовують нові брехливі наративи та сучасні технології

Дата: 26.02.2024 15:49

Спостерігаємо зміну «інформаційної політики» на ТОТ:

✖️Примусово депортованих, виявляється, рятували
✖️Полонених, виявляється, катують українці
✖️Шантаж майном, через який мешканці повертаються на ТОТ, загарбники видають за бажання жити в окупації.

Росія витрачає величезні гроші на пропаганду в соцмережах та підконтрольних ЗМІ. Це питання піднімаємо на всіх рівнях.

Про протидію ворожим фейкам говорив і Президент Володимир Зеленський під час прес-конференції.

“Складно боротися з сучасними технологіями. Складно боротися у гібридній війні проти ресурсу Росії. І складно, коли навіть деякі представники нашої громадськості не розуміють до кінця, як працює телеграм, тікток, і як працює Росія з цими носіями

Особливо вразливі перед російськими фейками мешканці ТОТ, які обмежені в доступі до інформації.

Саме тому вчергове закликаю усіх українців: підтримуйте зв’язок з родичами та близькими на ТОТ – говоріть їм правду!

🇺🇦Все буде Україна🇺🇦