До відома аграріїв!

Дата: 04.03.2024 16:13

Про надання насіння ярої

пшениці

Департамент агропромислового розвитку облдержадміністрації інформує про те, що Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) у співпраці з Міністерством аграрної політики та продовольства України планує надати насіння ярої пшениці малим та середнім фермерським господарствам та сільгоспвиробникам, земельні угіддя яких становлять від 10 до 500 гектарів.

Допомога буде надана 1500 фермерам із Чернігівської, Донецької, Дніпропетровської, Харківської, Херсонської, Миколаївської, Одеської, Сумської та Запорізької областей, з перевагою для господарств, що розташовані неподалік від лінії фронту. Обсяг наданої допомоги залежатиме від площі оброблюваних земель.

Для отримання насіння ярої пшениці необхідно зареєструватися та подати заявку в Державному аграрному реєстрі (ДАР).

Кінцевий термін прийому заявок – 10 березня 2024 року.

Після обробки та аналізу всіх отриманих заявок відібрані учасники програми отримають підтвердження допомоги через ДАР та будуть повідомлені про час та місце отримання допомоги. Господарствам (землекористувачам) потрібно буде самостійно забрати зі складу видане насіння.

Контактна інформація:

Контакт-центр ДАР: +38 044 3399215; support@dar.gov.ua. Гаряча лінія ФАО: +38 099 0907582; +38 068 3180943; UA-Feedback@fao.org