Опитування щодо аналізу поточної ситуації щодо захисту цивільного населення у Павлівській громаді Запорізької області

Дата: 26.03.2024 08:49

Міжнародна неурядова організація “Центр з питань захисту цивільних осіб в умовах конфлікту” (Center for Civilians in Conflict, CIVIC) проводить опитування у Павлівській громаді з метою визначення пріоритетних напрямків безпекових потреб, задля покращення захисту цивільного населення в умовах воєнних дій, тому для імплементації проєкту CIVIC «Зменшення шкоди цивільному населенню в регіонах України, постраждалих від військових дій, шляхом посилення захисту на рівні громад та ефективного цивільно-військового співробітництва» просить відповісти на запитання , котрі є в опитувальнику, який знаходиться за цим посиланням:

Опитування триватиме з 25.03.2024 до 05.04.2024 (включно).

Звертаємо Вашу увагу, що опитування є цілком анонімним та має на меті визначити вразливі місця у системі захисту цивільного населення громади.