Подбайте про себе у вечірній час

Дата: 19.06.2024 19:35

Фото без опису — носіть світловідбиваючі елементи

За 5 місяців цього року на території області зафіксували 70 ДТП за участю пішоходів. В них, постраждало 68 осіб та 9 людей загинуло.

Зараз, коли увечері  вимикають світло, дуже важливо бути помітними на дорозі.

🌟Флікер (світловідбивач) — значок, який відбиває світло у темряві, завдяки якому пішоходи стають більш помітними. Його можна розмістити будь-де на вашому верхньому одязі, сумці, рюкзаку або навіть на взутті. Тому, якщо ви ще не зробили це, саме час укомплектувати свій образ стильними світловідбивачами.

Завдяки такому аксесуару видимість пішохода на дорозі збільшиться до 130-150 метрів (без світлоповертачів водій може помітити пішохода лише з відстані 25-30 метрів).

А з дальнім світлом фар водій бачитиме пішохода на відстані від 300 до 400 метрів, що особливо актуально на трасах.

Бережіть себе!