Ветеранам спрощено процедуру отримання пільг на комунальні послуги

Дата: 03.07.2024 20:10

Фото без описуТепер для оформлення пільг для ветеранів замість двох окремих заяв подається одна спрощена – про взяття на облік та про надання пільг. Це стало можливим завдяки експериментальному проєкту, – повідомляє Пенсійний фонд України.

В спрощеній заяві ветеран війни має зазначити значно меншу кількість інформації, ніж раніше – дані беруться з державних реєстрів. Окрім самого ветерана, подати спрощену заяву на призначення пільг можуть члени його родини.

Заяву можна подати в сервісному центрі Пенсійного фонду України, надіслати поштою або онлайн через вебпортал електронних послуг Фонду.

Як подати заяву онлайн – за посиланням.