ШАНОВНІ АБОНЕНТИ КП «Павлівський сількомунгосп»!!

Дата: 21.08.2024 16:12

Комунальне підприємство « Павлівськийсількомунгосп» повідомляє :

Згідно постанови  НКРЕКП № 1035 від 28.05.2024  року « Про встановлення тарифів на централізоване водопостачання та централізоване водовідведення», оприлюдненої на сайті регулятора 29.05.2024 року, згідно листа КП « Облводоканал» ЗОР ( № 04/0708 від 31.05.2024 року) про підняття з 01.06.2024 року тарифу на централізоване водопостачання на 97 % від діючого до 01.06.2024 року тарифу  на централізоване водопостачання, згідно рішення Виконавчого комітету Павлівськоїсільської ради Запорізького району Запорізької області № 352 від 21.08.2024 року « Про встановлення тарифу на послугу з централізованого постачання питної води в села громади» :

--Встановити з 05 вересня 2024 року тариф на централізоване водопостачання питної води для фізичних абонентів  у розмірі 50,80 грн за 1 куб.м з ПДВ.

З повагою, адміністрація КП « Павлівськийсількомунгосп»