Сплачуйте податки вчасно

Дата: 18.09.2024 17:35

Шановні користувачі, орендарі та власники земельних ділянок,

що розташовані на території Павлівської сільської територіальної громади!

Нагадуємо вам про обов’язковість сплати земельного податку та орендної плати за землю!

Адже земельний податок – це обов’язковий щорічний платіж, щосправляється з власників земельних ділянок, а також постійнихземлекористувачів.

Своєчасні податкові платежі є вашим внеском для ефективної протидіїворогу в умовах військової агресії рф та наближення Перемоги.

Шановні громадяни, у разі відсутності у вас платіжних повідомлень-рішень зі сплаті земельного податку, також для проведення звіркиданих по сплаті та наявності боргу по податку, ви можете звертатись:

• до Центру обслуговування платників Вільнянської державної податковоїінспекції Головного управління ДПС у Запорізькій області (вул. Зої Космодем’янської, буд.2, м.Вільнянськ, Запорізький район, Запорізькаобласть);

• до ЦНАП Павлівської сільської ради (вул. Залізнична, 28, с. Павлівське, Запорізький район, Запорізька область);

• до віддаленого робочого місця ЦНАП Солоненського старостату Павлівської сільської ради (вул.Центральна, буд.6, с.Солоне, Запорізький район, Запорізька область)

• до віддаленого робочого місця ЦНАП Семененківського старостату Павлівської сільської ради (вул.Перемоги, буд.19б., с.Семененкове, Запорізький район, Запорізька область).

Відділ фінансів Павлівськоїсільської ради